Priebeh Terapie

Dĺžka terapie je u dospelých 2,5 – 3 hodiny. U detí do jednej hodiny a prebieha formou hry, rozprávky. Pred terapiou sa odporúča jesť ľahšie jedlá, nepiť povzbudzujúce nápoje (káva atď.), nepiť alkohol.

Moja úloha je byť sprievodcom, nasmerovať Vás pod Vaše úniky do vrstiev pocitov, skľudniť myseľ.

Počas terapie sedíte so zatvorenými očami. Prebieha bez dotyku v uvoľnenom stave – je podobný tomu tesne pred tým ako zaspíme. Po celý čas ste si vedomí toho čo sa s Vami deje. Máte kontrolu nad procesom. Cez vrstvy emócii sa dostávame do Vašej podstaty (Zdroja), čo je pocit šťastia, pokoja, slobody. Potom nasledujú postupy, ktoré upevňujú pozitívne zmeny. Tým sme sa učili počas kompletného vzdelávacieho programu na terapeuta metódy Cesta. Riešili sme naše vlastné témy, aby mohlo dôjsť k skutočnému liečeniu aj u našich klientov.

Liečenie sa spúšťa okamžite po vyčistení koreňovej príčiny. Počet terapií je individuálny, niekedy stačí jediná terapia. To ako rýchlo prebehne zmena, či vyliečenie závisí hlavne aj na akom stupni vnímania sme, prečo sa nám to deje v živote, čo nás to malo naučiť, dokázať prijať čo sa vo mne deje, nebojovať s chorobou, ale prijať a pochopiť. Nánosy si tvoríme roky a koľko energie vložíme do vlastného čistenia, spoznávania sa – sama zažívam, že sa nám to vráti mnohonásobne. Zmeny sa budú po procese diať samé, úplne prirodzene, bez toho, aby ste na to museli myslieť, s každým procesom samozrejme prichádzajú väčšie zmeny. Prichádza pocit uvolnenia, pokoja, radosti, máme samých seba radšej. Vidíme krásu v živote, kde pred tým nie, pozitívne myslenie nám prináša ešte viac dobrého do života (či v ľuďoch okolo nás, situácie, materiálne veci). Zlepšenie sebavedomia, istota, prijímanie vecí také aké sú, nemáme potrebu kritizovať, sme spokojní a prijímame ľudí takých akých sú. Dokonca dokážeme vidieť pod povrch, prečo sa niekto správa práve tak ako sa správa, tak zvládame lepšie nepríjemne strety.

U žien je možnosť poskytnutia individuálnej terapie – OSOBNOU NÁVŠTEVOU u Vás doma.

 

Priebeh Terapie
4.7 (93.02%) 63 hlas(ov)

Comments are closed.